Ретро раллі

Із десяти країн світу та з усієї України на Тернопільщину з’їхались ретромобілі. Програма була насиченою та пізнавальною як для учасників “Золотої підкови”, так і для глядачів широкомасштабного дійства.

Ретро кортеж на Раді регіонів з туризму

Тернопільський клуб старожитніх авто “Ретро-кортеж” гідно представив наш край в липні 2017 року на засіданні Ради туристичних міст та регіонів України, що пройшла у Збаразькому замку, де більше сорока представників департаментів та відділів туризму зі всіх регіонів України ділилися досвідом та знайомилися з туристичним потенціалом області!

Фестиваль “Leopolis Grand Prix”

Фестиваль “Leopolis Grand Prix” у Львові-наш клуб “Ретро-Кортеж” гідно представлений на форумі!!!

Перший містичний кліпу гурту НІЧЛАВА разом з унікальний автомобіль Ягуар XJ6 1972р

Родзинкою зйомок першого містичного кліпу гурту НІЧЛАВА на композицію ВОВКИ стане унікальний автомобіль “Ягуар XJ6” 1968 року випуску, який обслуговував свого часу президента США Річарда Ніксона.

Just do it разом з нами.

Команда Першого Західного каналу програми Just Do It разом з нами та ведучим Оленою Дмітрієнко та Анжелою Стадіо за цікаву,продуктивну співпрацю та професіоналізм в роботі!

Получилася креативна передача “Ретро-кортеж”та етно-галереї “Спадок”

Замками Тернопілля їздили на ретро-автомобілях (Золота підкова 2015)

26 та 27 вересня 2015 року на Тернопільщині відбувався автопробіг «Золота підкова».

Подорож замками Тернопілля на ретро-автомобілях організували для понад 30 дітей-сиріт з Донбасу, які живуть у Тернополі після переселення з тимчасово окупованих територій.

Відкриття музею ретро-автомобілів «Ретро-Кортеж»

19.05.2016 року Ми відкривали перший в західній Україні ретро музей.

Відкриття клубу “Ретро-Кортеж” в Тернополі

21 червня у Тернополі відбулося відкриття елітного клубу “Ретро-кортеж”. Святкування розпочалось на Театральному майдані о 12.00 год. з виставки старовинних автомобілів, а у 18.00 год. розпочалась шоу-програма за участю тернопільської співачки та телеведучої Катерини Смолової, резидента Stand-up Юрія Гнатишина, учасниці вокальної студії “Шанс” Елеонори, співачки Ліани