Перший містичний кліпу гурту НІЧЛАВА разом з унікальний автомобіль Ягуар XJ6 1972р

Родзинкою зйомок першого містичного кліпу гурту НІЧЛАВА на композицію ВОВКИ стане унікальний автомобіль “Ягуар XJ6” 1968 року випуску, який обслуговував свого часу президента США Річарда Ніксона.


🔽 Це авто президент США Ніксон подарував Генеральному секретареві СРСР Леоніду Брежнєву, а той подарував першому секретарю Щербицькому.
🔽 Потім раритет опинився в Щолокова очільника МВС. Після цього його подарували Героєві соціалістичної праці з Борщова Щепановському.
🔽 Згодом «Ягуар» потрапив до колекції ретро-кортедж

– З цим авто трапився кумедний випадок, коли Президент Нiксон подарував авто в Америці, Брежнєв сiв за кермо і на великий швидкості поїхав разом з Нiксоном. – Охорона американского Президента на всiх парах помчалась на джипах навздогін. Брежнєв любив дуже їздити за кeрмом, але охорона Нiксона про це не знала, тому і прогавила викрадення свого Президента. Брежнев часто їздив на цьому авто в Криму i одного разу потрапив в аварiю (пiд час реконструкцї авто ми побачили це на правому ланжеронi). Цей автомобiль по праву рахується гордiстю нашої колекцiї на рiвні з “Майбахом” з резиденцii Гiтлера “Вервольф”, що знаходилась в час вiйни в Вiнниці.

🔽 Варта зазначити що авто “Ягуар”, використовував в одному з своїх кліпів славнозвісний Стінг (Sting). Продажі автомобіля підскочили, а пісня “Троянда Пустелі” нав’язливо полилась з усіх радіоприймачів у цілому світі!