Ретро раллі

Із десяти країн світу та з усієї України на Тернопільщину з’їхались ретромобілі. Програма була насиченою та пізнавальною як для учасників “Золотої підкови”, так і для глядачів широкомасштабного дійства.

Тарас Демкура та Роман Фернеза зуміли організувати подію року міжнародного формату. Протягом другого для учасники заходу мандрували на стильних авто замками Тернопілля, маршрутом Тернопіль-Збараж-Вишнівець-Кременець подолали близько 170 км. І справді: Тернопілля такого ще не бачила! Були здивовані епічністю події навіть закордонні учасники автошоу.

На диво виходило подивитись кожне село, люди просили згоди водіїв сфотографуватись біля автомобілів-реліквій. Звучали стандартні запитання на кшталт, скільки років тій чи іншій машині, що в ній “рідне”, а що позичене в інших.

“Терен” поспілкувався з нашими іноземними друзями-литовцями. Група з 5 чоловіків приїхала на двох ретромобілями. Весела компанія зрозуміла, що не все так весело, коли стала періодично підскакувати на суцільних ямах дорозі… Їхні автівки буквально іскрились.

Повертаючись до Тернополя, один із литовців в’їхав у велетенську яму. У диво-машині у результаті поламались двірники…

Ця та інші неприємні дрібнички усе ж не зіпсували гарного настрою учасникам заходу.

Оцінити ретрораллі, найунікальніші автівки світу на дорогах Тернопілля пропонуємо у відео.