Відкриття клубу “Ретро-Кортеж” в Тернополі

21 червня у Тернополі відбулося відкриття елітного клубу “Ретро-кортеж”. Святкування розпочалось на Театральному майдані о 12.00 год. з виставки старовинних автомобілів, а у 18.00 год. розпочалась шоу-програма за участю тернопільської співачки та телеведучої Катерини Смолової, резидента Stand-up Юрія Гнатишина, учасниці вокальної студії “Шанс” Елеонори, співачки Ліани студії сучасної хореографії “Т.А.Н.Г.о”, школи вуличного танцю “Ніно”, гуртів “Ті, що падають вгору” та Guns Bluz Band. Особливим подарунком для тернополян та гостей міста став виступ відомого українського гурту “Друга ріка”, а також запрошених на свято акторів Львівського театру “Воскресіння”, які зуміли показати відмінне вогняне шоу. Гурт “Друга ріка” виконав свої самі відомі хіти і особливо вразив слухачів виконанням на біс пісні “За три хвилини…”, яку присвятив пам’яті нашого земляка, відомого шоу-мена Ігоря Пелиха.

О 21.00 під відкритим небом розпочалась ретро-дискотека на якій хороший настрій створювали DJ Fanya, MC Говорун і запальні PJ, з Івано-Франківська. Закінчилось свято красивим феєрверком о 22.30. Технічним партнером святкування відкриття “Ретро-кортежу” виступав музичний центр “Бастер”™, який і на цей раз зумів успішно втілити усі сміливі задуми організаторів та вдало підкреслити стиль свята. Фронтмен колективу “Друга ріка” Валерій Харчишин відмітив високу якість звуку, а також висловив вдячність колективу музичного центру “Бастер”™ за злагоджену та відмінну роботу.

Програма свята:
12:00 – 18:00 – виставка старовинних автомобілів клубу

18:00 – 21:00 – святкова феєрична шоу-програма

Ведучі: Катерина Смолова та Юрій Гнатишин

Для Вас виступати будуть: Лілія Крисовата, Школа вуличного танцю “НІНО”, гурт “Ті, що падають вгору”, студія сучасної хореографії “Т.А.Н.Г.о”, Ліана, Елеонора, ходулісти Львівського театру “Воскресіння”
А також: конкурси, розваги, вперше в Тернополі – FIRE – шоу під відкритим небом!

Спеціальний гість свята – гурт “ДРУГА РІКА”

з 21:00 – РЕТРО – дискотека – DJ Fanya та запальні PJ!