Передача автомобіля Джип з колекціі ретро-клубу на АТО

23 серпня у Тернополі відбулася благодійна акція «ДОПОМОЖИ БІЙЦЯМ АТО» за підтримки ТРЦ Атріум ”, . Кожен мав унікальну можливість сфотографуватись біля украінських ретро-автомобілів, розмальованих в колір української символіки та стиль мілітарі. Вартість фото 10 грн.

Зібрані кошти пішли на потреби та підтримку учасників АТО. Підтримай героїв! Слава Україні! Акція діяла до 28.08.2014р.

24 серпня відбулася передача автомобіля Джип з колекціі ретро-клубу командуванню батальону «ТЕРНОПІЛЬ» власником ТВЦ “Атріум” та ретро -клубу Тарасом Демкурою.

У День Незалежності о 15.00 вперше у Тернополі в ТВЦ «АТРІУМ»(2 поверх)відбулося  відкриття унікальної виставки стародавнього українського строю з різних куточків України, та персональноі виставка намиста з напівдорогоцінного каміння відомої на увесь світ майстрині Роксолани Шимчук зі Львова.

Тернополяни та гості міста мали можливість придбати роботи майстрині, книги з історії України та особливості культури різних напрямків, а також українські віночки стилізовані під сучасні.

Виставка діяла за підтримки благодійної акції ТРЦ Атріум ”Україна Єдина”. Зібрані кошті буде передані українським війсковим учасникам АТО.

 

23-24.08.2014.-За підтримки ТРЦ»АТРІУМ» та компаніі «АМВЕЙ»-відбувся Чемпіонат Европи по аквабайку»

24.08.2014

Оздоровчо-патріотичне св”ято «Здорова нація» та виставка ретро-автомобілів клубу «Ретро-кортеж». Театральний майдан. .

Були запрошені усі небайдужі тернополяни, щоб прийняти активну участь в даних міроприємствах та підтримати учасників АТО!