Перший в Західній Україні музей ретро-машин відкриють у Тернополі

2016-05-12

Перший в Західній Україні музей ретро-машин відкриють у Тернополі

У рамках Міжнародного інвестиційного форуму «Тернопільщина Invest – 2016» і вперше в Західній Україні в Тернополі 19 травня об 11.00 на вулиці Текстильній, 28 відбудеться відкриття музею ексклюзивних ретро-автомобілів, які входять до колекції клубу «Ретро-кортеж» відомого мецената і підприємця нашого краю Тараса Демкури!

До уваги відвідувачів буде представлено 20 старовинних ретроавтомобілів. Деякі з них не мають аналогів в світі і мають цікаву історію! Зокрема це стосується автомобілю «Ягуар», який належав президенту США Річарду Ніксону, а також «Майбах» зі ставки Гітлера «Вервольф», яка під час ІІ світової війни розташовувалася за 8 км на північ від Вінниці біля селища Стрижавка.

У музеї будуть проводити щоденну екскурсійну діяльність. Окрім того, кожен бажаючий зможе провести незабутні хвилини в стилі  «ретро» під час: 

  • краєзнавчих подорожей історичними місцями Тернополя та області на ретрокарах;
  • автомобільних прогулянок містом для дітей та дорослих у вихідні та святкові дні;
  • організації святкових маршрутів та подорожей для ювілярів («золоте» і «срібне» весілля), святкування весіль, освідчень, днів народжень, випускних;
  • відео та фотозйомки в стилі ретроелеганції;
  • прогулянок для закоханих вечірнім містом!

Під час відкриття музею «Ретро-кортеж» відбудеться презентація соціальних проектів, які організовуються для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, популяризація заходів розвитку туристичної галузі регіону, а також вперше буде проведено виставку військової техніки та озброєння періоду Другої світової війни та сучасних подій на Сході України. Музей стане справжнім Центром національно-патріотичного виховання дітей та молоді, осередком військово-вишкільних зустрічей і гартування захисників України.

Адреса: м.Тернопіль, вул. Текстильна, 28 (навпроти «Сінема-сіті»).

https://youtu.be/VtdZX-A9b68?list=PLybB6BA563_tuG-ZTv-ukskcAxz93dfzX

Зв'яжітся з нами